loading

Mozzik “matchy-matchy” me të bijën/FOTO

0 0

Pak ditë më parë këngëtari i njohur shqiptar Mozzik dhe partnerja e tij Loredana u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur Hana. Hana është fëmija i parë i çiftit të ri.

Në prag të festës së Vitit të Ri, Mozzik ka publikuar një foto me të bijën në krah, ku duken të dy të veshur njësoj me kostum të kuq sportiv. Shumë pak në skaj të fotos duken dy duar të drejtuara nga vajza, të cilat nuk identifikohen qartë, por me siguri janë të nënës së vogëlushes, Loredanës. Ajo duket se ka shumë merak për të bijën dhe kërkon “t’ja marrë” Mozzikut.

Menjëherë sapo vajza erdhi në jetë, prindërit i kanë hapur një llogari në Instagram.

MOZZIK

Lexo edhe: Kengetarja Maya uron Krishtlindjet se bashku me te birin/ FOTO

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Si duket Eliza Dushku ditët...

Aktorja shqiptare Eliza Dushku, pak kohë më parë ndau me publikun lajmin e bukur se së shpejti do të bëhet nënë. Kjo është shtatzania e saj e parë dhe pritjes...

Ilaçi i ri kundër migrenës,...

I miratuar nga Agjencia Europiane e Ilaçeve (EMA), një ilaç i ri së shpejti do të do të dalë në treg, në gjendje të reduktojë  ndjeshëm, deri në gjysmën e...

Mitet e pavërteta për qëndrimin...

Ka nga ata që besojnë se një kapelë dhe rrobat janë të mjaftueshme për të mbrojtur fëmijët nga dielli. Të tjerë besojnë se zgjat dhjetë minuta për të prodhuar vitaminën...

Rregullat që duhen ndjekur nëse...

Biçikleta është një mjet i përshtatshëm dhe i përballueshëm për transport. Megjithatë, është e rëndësishme të ndiqni disa rregulla të thjeshta për të shmangur dëmtimet. Më poshtë keni disa nga...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X