Këngëtarja Maya uron Krishtlindjet së bashku me të birin/ FOTO

0 0

Këto Krishtlindje kanë ardhur më të bekuara se kurrë për këngëtaren e muzikës popullore Maya Aliçkaj. Ajo është bërë nënë për herë të parë dhe e ka ndarë këtë lajm me gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

Në foton e saj të parë tashmë si nënë, Maya duket teksa ka dalë shëtitje me të birin që e ka quajtur Jonas dhe më ketë pamje kaq të bukur uron të gjithë besimtarët me shkrimin: “Gezuar Krishtlindjet Kete vit jane Krishtlindjet me te bukura te jetes sime,pasi Zoti me bekoi me nje djale. Edhe nje here gezuar dhe Zoti ju bekofte,Me dashuri, Maya&Jonas❤”

maya me djalin


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X