Ndahet këngëtarja nga bashkëshorti, japin shembullin perfekt për rritjen e djalit

0 0

Këngët dhe albumet e këngëtares Adele kanë shoqëruar shumë zemra në kohë të vështira dhe tani ajo vetë po kalon një tranzicion shumë të vështirë përsa i përket marrëdhënies personale.

Këngëtarja po ndahet nga bashkëshorti Simon Konecki, babai i djalit të saj 6-vjeçar Angelo James.

Çifti njihet për ruajtjen me fanatizëm të privatësisë dhe i vetmi lajm që është bërë publik është se ata po ndahen, por do të jenë gjithmonë bashkë në rritjen e djalit të tyre të dashur. Duke kërkuar mirëkuptimin e fansave dhe dashamirësve, ata nuk kanë dashur të bëjnë komente të mëtejshme.

Ata kanë gjithë të drejtën ta ruajnë këtë çështje kaq delikate, por me kaq sa kanë bërë publike, po i japin gjithë botës një mesazh shumë të fuqishëm: bashkëprindërimin, që jo të gjithë kanë maturinë ta bëjnë pas ndarjes nga partneri.

Ndoshta si çift ata dinë diçka më shumë rreth bashkëprindërimit pas ndarjes, sepse Konecki ka një fëmijë tjetër nga një marrëdhënie e mëparshme.

Divorci sot nuk duhet parë si fundi për familjen, por nëse marrëdhënia trajtohet me qytetari, mund të jepet shembull qytetarie.

Lexo edhe: Para se t’i kerkoni divorcin partnerit lexoni kete






Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Materiale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X