Arbana Osmani niset për udhëtim, Joni loz me valixhen në aeroport

0 0

Moderatorja Arbana Osmani në prag të sezonit të ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, është dhe mjaft aktive në rrjetin social Instagram. Së fundmi ajo ka publikuar dhe një foto në Instagram nga aeroporti “Nënë Tereza”  ku duket nën shoqërinë e djalit të saj.  Joni, i cili është vetëm 3 vjeç duket mjaft i lumtur ndërsa është ulur dhe mbi valixhen që mban me vete.

“Fundjavë me zemrat e mia të dashura”-shkruan Arbana krahas fotos. Si duket moderatorja e Top Channel do të largohet nga vendi dhe do të marrë me vete edhe djalin e saj, Jonin.

 

View this post on Instagram

 

Weekend getaway with my sweethearts❤️❤️

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Lexo më shumë: Ja me çfarë i ushqen kafshët djali i Arbana Osmanit/ FOTO


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

A duhet të trajtohen dhëmbët...

Të mendosh se dhëmbët e qumështit, si të përkohshëm, nuk duhen mbrojtur është gabim. Jo vetëm që duhen larë me kujdes, por duhet pasur kujdes edhe në rast problemesh. Përndryshe...

Ilaçe të reja për trajtimin...

Gjithnjë e më shumë të rinj po vuajnë nga problemet e astmës, sëmundje që në situata të caktuara vështirëson frymëmarrjen. Deri më tani, trajtimi i astmës tek fëmijët bazohej te...

Kukulla për fëmijë, 6 sugjerime...

Më poshtë kemi përgatitur një listë me gjashtë flimat vizatimorë më të përshtatshëm e të bukur për t'i parë fëmijët tuaj gjatë periudhave të festave e pse jo edhe natën...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X