X

Kryesore

Prezantuesja e njohur shqiptare shtatzanë për herë të katërt/ FOTO

Ajo është një preznatuese shumë e dashur për gjithë publikun. E njohur për moderimin e programeve që kanë marrë zemrat e të gjithëve, i fundit ka qenë një program dedikuar tërësisht fëmijëve.

Kjo dëshmon se dashuria e Ermira Caushollit për fëmijët është shumë e madhe. Këtë gjë moderatorja e ka dëshmuar edhe përmes lajmit të fundit se do të bëhet nënë për herë të katërt.

Ajo ka postuar foto të familjes së saj në ditët festive, duke ndarë me ndjekësit lajmin se është në pritje të ëmbël sërish.

Ermira nuk ka bërë të ditur gjininë e fëmijës. Ajo ka 3 vajza dhe ndoshta këtë herë dëshiron të shtojë familjen me një djalë. Cilado qoftë gjinia e fëmijës, i urojmë të vijë në jetë i shëndetshëm.

ermira causholli

Lexo edhe: Kengetarja Maya se bashku me te birin/ FOTO

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: ViP
eli fara, thumb
Eli Fara: Do të bëja fëmijë tjetër nëse…

Këngëtarja e njohur Eli Fara përveç karrierës dhe këngëve të bukura njihet edhe për marrëdhënien e saj shumë të ngushtë...

Close