loading

Prezantuesja e njohur shqiptare shtatzanë për herë të katërt/ FOTO

0 0

Ajo është një preznatuese shumë e dashur për gjithë publikun. E njohur për moderimin e programeve që kanë marrë zemrat e të gjithëve, i fundit ka qenë një program dedikuar tërësisht fëmijëve.

Kjo dëshmon se dashuria e Ermira Caushollit për fëmijët është shumë e madhe. Këtë gjë moderatorja e ka dëshmuar edhe përmes lajmit të fundit se do të bëhet nënë për herë të katërt.

Ajo ka postuar foto të familjes së saj në ditët festive, duke ndarë me ndjekësit lajmin se është në pritje të ëmbël sërish.

Ermira nuk ka bërë të ditur gjininë e fëmijës. Ajo ka 3 vajza dhe ndoshta këtë herë dëshiron të shtojë familjen me një djalë. Cilado qoftë gjinia e fëmijës, i urojmë të vijë në jetë i shëndetshëm.

ermira causholli

Lexo edhe: Kengetarja Maya se bashku me te birin/ FOTO

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Shtatzania është ngjitëse edhe për...

Thuhet se shtatzania mund të jetë ngjitëse mes miqve dhe një foto në një departament zjarrfikësish e vërteton më së miri. Shtatë nga zjarrfikësit atje mirëpritën foshnjat në 15 muajt...

“S’do të gjesh kurrë burrë”,...

U rrita në një familje tradicionale italiane që e donte ushqimin. Për ne, diçka si makarona me salcë të kuqe ishte vetëm një vakt i zakonshëm i përditshëm. Ishin gjithashtu...

Cigaret elektronike mund të jenë...

Rrezikshmëria e cigareve elektronike Cigaret elektronike nuk janë saktësisht alternativa të shëndetshme ndaj cigareve tradicionale, siç reklamohen për efekte marketingu. Ndërsa prodhuesit pretendojnë se cigaret elektronike mund të ndihmojnë njerëzit...

“Një ritual për pushime”, Aulona...

Nëse keni marrë tashmë pushimet dhe nuk dini se si ta bëni fëmijën tuaj të argëtohet, gazetarja Aulona Musta ju jep një nga idetë më të mrekullueshme. Ajo është duke...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X