loading

Nëna ushqen djalin me gji ditën e dasmës/ FOTO

0 0

Këngët e Michelle Branch kanë qenë zile celularësh për shumë të rinj dhe dasma e saj ka ngjallur kureshtjen e të gjithëve. Disa ditë më parë Branch u martua me partnerin e saj Patrick Carney në një ceremoni të bukur që bënte bashkë familjen e tyre të përzier dhe ajo ishte një nuse e bukur, që ushqente fëmijën me gji ditën e dasmës.

Branch është tani një nënë e dy fëmijëve, ka një vajzë 13-vjeçare nga një martesë e mëparshme dhe djalin 7 muajsh me burrin e saj, Carney.

Pra djali i vogël ishte pjesë e ditës së dasmës së prindërve të tij dhe si çdo fëmijë i kësaj moshe ai pati uri gjatë ceremonsië dhe kishte nevojë të pinte qumësht.

Një fëmijë duhet të pijë kur i pihet, pavarësisht nëse jeni në një dasëm apo jo”, – ka shkruar nëna në fotografinë ku ushqen djalin, ndërkohë që është e veshur nuse.

Portreti i bukur i Branch dëshmon se nënat nuk mund dhe nuk duhet të detyrohen të largohen nga ambienti ku ndodhen sa herë që foshnja ka nevojë për të pirë gji.

Dasmat janë një festë dashurie dhe nuk ka asgjë më të dashur se një nënë që ushqen fëmijën e saj.

Lexo edhe: Gjidhenia ne publik nuk ka lidhje me seksualitetin, mesazhi i modeles

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Katër përfitime unike shëndetësore të...

Shumë njerëz nuk dinë ku ta kategorizojnë misrin: A është një perime, apo karbohidrat? Dhe a është në të vërtetë i mirë për ju? Teknikisht, misri është anëtar i gjithë...

A janë të shëndetshme kokoshkat?

Kokoshkat shihen si një zgjedhje e mirë për vaktet e ndërmjetme. Por a janë kokoshkat në të vërtetë të shëndetshme? Përgjigja është se kjo varet nga vaji i përdorur, çdo...

A shkakton humbje të flokëve...

Nëse dieta keto është "e shëndetshme", kjo është e diskutueshme. E krijuar fillimisht për të ndihmuar njerëzit që vuajnë nga konfiskimet epileptike, dieta është bërë një trend i humbjes së...

Përfitimet shëndetësore nga konsumi i...

Përveçse janë të shijshme, veçanërisht në kulmin e prodhimit të tyre, pjeshkët ofrojnë disa përfitime unike shëndetësore. Këtu janë tetë arsye pse duhet t'i konsumoni. Pjeshkët ndihmojnë tretjen Një pjeshkë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X