loading

Johnson’s Baby Shampo | Ja cfare ofron per vogelushet tuaj

0 0

Johnson’s e di shumë mirë që flokët e fëmijës tuaj janë shumë delikatë dhe kjo është arsyeja pse ata kanë nevojë për shumë përkujdesje gjatë larjes.

Kjo është arsyeja pse shampoja jonë, Johnson’s për fëmijë është dizenjuar posaçërisht për të pastruar butësisht flokët dhe lëkurën delikate të kokës së bebit.

Kjo shampo për fëmijë pastron butësisht dhe shpëlan lehtësisht, duke mundësuar që butësia, shkëlqimi dhe aroma e freskisë të jenë karakteristikat kryesore të flokëve të vogëlushëve tuaj pas larjes.

Një produkt i testuar nga pediatër dhe dermatologë për të shmangur alergjitë, ashpërsinë dhe për të ofruar përherë qetësi dhe butësi. Nuk shkakton acarim edhe në çastet kur shkuma e shampos prek sytë e fëmijës.

Mbi të gjitha shampoja Johnson’s Baby nuk përmban parabenë, ftalate, sulfate ose ngjyrues.

Si t’i lajmë flokët e bebit me Johnson’s?

Si fillim lagim flokët e bebit me pak ujë të ngrohtë, aplikojmë shampon e bebit, krijojmë butësisht shkumën në kokën e tij dhe më pas e shpëlajmë me lehtësi.

Shampoja Johnson’s Baby është e mundur për vogëlushët tuaj në paketimin: 300ml; 500ml dhe 750ml.

Gjithashtu, sipas Johnson&Johnson, ky produkt mund te perdoret edhe per pastrimin e makeup-it nga fytyra.

KËNAQUNI ME PRODUKTET E REJA TË JOHNSON-it

johnson


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Mjekët këshilluan nënën ta abortonte,...

Një familje në New Jersey, të cilëve iu tha se djali i tyre nuk do të mbijetonte pas lindjes, tani po feston shtatë mujorin e  fëmijës. Gjatë ultratingullit në javën...

Vdekjet e papritura të foshnjave,...

SIDS është një term që çdo prind i ri e njeh dhe e ka frikë dhe jo pa arsye. Sindroma e Vdekjes së Foshnjës së Papritur ndodh kur një i...

Fëmija 1 vjeç e gjysmë...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Skraparit. Një fëmijë vetëm 1-vjeç e gjysmë ka rënë në vatrën e zjarrit ku po zihej raki në oborrin e...

Si ndikon përdorimi i antibiotikëve...

Përdorimi i antibiotikëve gjatë gjashtë muajve të parë të jetës rrit rrezikun e alergjive. Ky është rezultati i një studimi retrospektiv i drejtuar nga Edward Miter nga Universiteti i Marylandit...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X