X

Kryesore

Emra per bebe

Jeni në javët e fundit të shtatzanisë dhe përzgjedhja e emrit të bebit është një nga “detyrat” kryesore të kësaj periudhe. Më poshtë do të gjeni disa emra për bebe:

Emra vajzash

Aiden, Izabela, Sofia, Kloi, Emili, Elia, Gabriela, Aleksandra, Ema, Mia, Amelia, Simona, Dea, Klara, Nadia, Vanesa, Marisa, Helena, Maria, Paola, Eva, Sara, Perla, Evangeline, Genevieve, Ivy, Lila, Nora, Beatrice, Quinn, Caroline, Eloise, Harlow, Grace, Luna, Esme, Matilda, Aria, Aurelia, Ella, Klara, Everly, Iris, Anna, Mae, Azra, Ayla.

Emra djemsh

Arlind, Aron, Gabriel, Dionis, David, Etien, Hektor, Rei, Olion, Agon, Diar, Nart, Noel, Aleksei, Brandon, Levi, Jasper, Leo, Kai, Jack, Finn, Theodore, Sebastian, Miles.

Lexoni edhe: Emra per femijet

Sugjeroni emrin e preferuar ne koment dhe ne do ta shtojme ne kete material

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: Nje guide e pergjithshme
is_141212_baby_lotion_massage_800x600
Perse duhet bere masazhi tek bebet?

Masazhet janë shumë të rëndësishëm për bebet e vogla. Ato janë një prej elementëve më të rëndësishëm që favorizojnë një...

Close