18 emra unik per vajza

0 0

Jeni në javët e fundit të shtatzanisë dhe akoma nuk e keni perzgjedhur ende emrin e vogëlushes tuaj?! Dilemat janë të shumta por tashmë, pernenat.al ju vjen në ndihmë me 18 emra unik për vajza.
Në këtë material
 do të gjeni emra modern për vajza, emra të shkurtër për vajza por edhe disas emra të vjetër por absolutisht shumë të bukur. 

Anja

Aviana

Bela

Bianka

Selin

Chloe – Klo

Sindi

Deizi

Elin

Gizele

Hana

Ines

Luna

Nadja

Nina

Paola

Sonja

Zoe

/* Komentoni edhe ju një emër vajze dhe më pas ne do t’ja bashkangjisim materialit <3 */

Lexoni dhe: 20 emrat me te perdorur per vitet ne vijim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Emra mysliman per bebe

Tradicionalisht në komunitetin mysliman, foshnjave u vihet një emër në ditën e shtatë pas lindjes. Kuptimi i emrit është shumë i rëndësishëm. Myslimanët favorizojnë emrat që janë të virtytshëm dhe...

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën...

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri në një vit e më tej, nëse është e mundur. Në...

Rritje e numrit të lindjeve...

Tashmë është demonstruar gjerësisht: pandemia Covid-19 ka pasur një sërë pasojash negative indirekte, përveç atyre më të njohura dhe të lidhura ngushtë me infeksionin. Midis tyre, ka gjithashtu një rritje...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X