X

Kryesore

18 emra unik per djem

Jeni në javët e fundit të shtatzanisë dhe dëshironi të përzgjidhni një emër unik për vogëlushin tuaj që do të vijë së shpejti në jetë. Apo së shpejti do të beheni me një nip dhe dëshironi të sugjeroni një emër unik për të?

Më poshtë do të lexoni 18 emra unik për djem:

Alber

Andre

Arden

Dean

Kristi

Frenki

Joan

Leo

Luka

Mark

Marni

Marlin

Oliver

Ralf

Rei

Romeo

Valentino

Zak

Disa emra të sugjeruar nga nënat në komente:

Rayan

Santi

Priam

Noar

Nikli

Lexoni edhe: 18 emra unik per vajza

 

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: Bebi, Nje guide e pergjithshme
Emra modern per vajza. Emra vajzash. Emra per vajza 2018.
18 emra unik per vajza

Jeni në javët e fundit të shtatzanisë dhe akoma nuk e keni perzgjedhur ende emrin e vogëlushes tuaj?! Dilemat janë...

Close