“Zot na i dëgjo lutjet”, mesazhi prekës i Alesia Bamit/ FOTO

0 0

Prezantuesja televizive Alesia Bami, si shumë personazhe të tjerë publikë është solidarizuar me të prekurit nga tërmeti i mëngjesit të së martës. Për t’u ardhur në ndihmë banorëve të zonave më problematike, ajo ka qenë vetë prezente, duke dhënë kontributin e saj.

Në një foto me një fëmijë nëkrahë, të mbështjellë me flamurin kuqezi, në këtë ditë feste kombëtare, Alesia bën thirrje për të gjithë ata që kanë mundësi të ndihmojnë në një formë apo në një tjetër.

Postimi i Alesia Bamit:

Dhimbje e madhe!

Kur sheh femije qe s’kane ku te flene naten se shtepite jane te rrenuara, kane ftohte, duan ushqim e te tjere qe kane humbur familjaret e tyre ne ate termet te mallkuar, gjyshe heroina qe me trupin e tyre i mbrojten keta femije qe jane e ardhmja jone. Ju lutem kontribuoni edhe ju dhe sigurohuni ku shkon ndihma juaj.

Te jemi te gjithe bashke sot me shume se kurre te bashkuar.

Zot na i dëgjo lutjet!

https://www.instagram.com/alesia_bamii/


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X