“Zot faleminderit çdo ditë”, Arbana Osmani shpreh mirënjohjen për të birin/ FOTO

0 0

Ajo është një personazh që rrrethohet nga shumë dashuri për punën që bën nga publiku e stafi, për psotimet në rrjete sociale nga ndjekësit e saj, për kreanrinë që u ka dhuruar familjarëve, për prodhimet e herëpashershme që nxjerr në treg , si për  shembull librat e kuzhinës, por ka një dashuri mbi të gjitha dashuritë e tjera.

Bëhet fjalë për Arbana Osmanin dhe dashurinë e pakufij që merr nga i biri Joni. Ditën e sotme ajo ka postuar një foto ku i biri e puth me shumë dashuri, ndërsa buzëqeshja në fytyrën e moderatores, tregon lumturinë e pamatë që ajo ndjen.

“Zot faleminderit, çdo ditë”, shkruan Arbana dhe kaq pak fjalë mjaftojnë për të treguar sesa mirënjohëse ndihet ajo që është nëna e Jonit.

View this post on Instagram

Zot Faleminderit, çdo ditë 🙏

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X