Zgjon vajzën duke i hedhur ujë: Hakmarrje për të gjitha herët që më ke lënë pa gjumë natën/ FOTO

0 0

 

Caitlin Hardy ka bërë shumë armiq përmes një postimi në rrjete sociale. 33-vjeçarja duket në video duke i derdhur ujë në gjumë vajzës 9-muajshe.

Kur foshnjes filloi t’i dilte gjumi, ajo i hodhi gjithë pjesën tjetër të ujit, ndërkohë që vogëlushja filloi të kollitej.

“Hakmarrje për të gjitha herët që më ke zgjuar natën” ka shkruar Caitilin në videon që ka postuar. Tashmë viedoja është fshirë, por shumë nga personat që e kanë parë kanë lajmëruar autoritetet.

E gjendur përballë tyre dhe pyetjeve që i kanë bërë, nëna ka thënë se e gjtiha ishte vetëm një lojë mes saj dhe vajzës 9-muajshe. Për fat të mirë, vajza e vogël ishte mirë me shëndet. Sa për nënën, ajo u akuzua për keqtrajtim ndaj fëmijëve.

“Hardy bëri keqtrajtim, dhimbje, vuajtje të panevojshme dhe mbase privim nga ushqimi i nevojshëm për një vajzë të mitur,” thuhet në njoftimin e policisë.

zgjon vajzen duke i hedhur uje, zgjimi

Lexo edhe: 3 menyra per ta bere me te lehte zgjimin e femijes

Sorry, there are no polls available at the moment.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Emra mysliman per bebe

Tradicionalisht në komunitetin mysliman, foshnjave u vihet një emër në ditën e shtatë pas lindjes. Kuptimi i emrit është shumë i rëndësishëm. Myslimanët favorizojnë emrat që janë të virtytshëm dhe...

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën...

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri në një vit e më tej, nëse është e mundur. Në...

Rritje e numrit të lindjeve...

Tashmë është demonstruar gjerësisht: pandemia Covid-19 ka pasur një sërë pasojash negative indirekte, përveç atyre më të njohura dhe të lidhura ngushtë me infeksionin. Midis tyre, ka gjithashtu një rritje...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X