Zeni u bë një muajsh, Tuna në formë të shkëlqyer fizike

0 0

Të gjithë u habitëm një muaj më parë, kur këngëtarja nga Shkupi Tuna Sejdi zbuloi për të gjithë se u bë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të sajat nga salla e lindjes, të shkrepura gjatë lindjes së bebit.

Ajo u bë sërish me djalë, për të cilin ka zgjedhur emrin Zen.

“Luta Zotin të më sjellë në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”, shkroi Tuna në postimin e saj ditën e lindjes.

Ditën e djeshme, vogëlushi festoi njëmujorin e lindjes dhe në këtë ditë të rëndësishme, Tuna ka publikuar fotot e rastit.

Ajo ka ndarë disa momente me dy djemtë e saj, krahas së cilave ka shkruar:

“Një muaj më parë lindi dashuria e cila nuk pushon së rrituri … Gëzuar muajin e parë të lindjes, Zen”.

Ajo që bie në sy nga fotot është fakti se këngëtarja shfaqet në formë shumë të mirë fizike.

 

 

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Jonida Vokshi rrëfen mes lotësh...

Pothuajse një vit më parë, në 18 qershor të vitit që lamë pas, moderatorja Jonida Vokshi dhe bashkëshorti i saj Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë, duke...

Gëzuar 1 Qershorin nga Arbana...

Me rastin e 1 Qershorit, festës së fëmijëve, të gjithë prindërit, qofshin këta personazhe publikë apo qytetarë të thjeshtë, kanë zgjedhur mënyrat e tyre për të uruar të vegjëlit në...

Arbenita na tregoi foton e...

Përpara një muaji, Arbenita Ismajli dhe Fero u bënë prindër të një vajze që i vunë emrin Nina. Nga lindja e deri tani që vajza është një muajshe, çifti nuk...

“Të kam bekim prej Zotit”,...

Pesë vite më parë, çifti shumë i përfolur asokohe i showbizit, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, provuan magjinë më të madhe të jetës, atë të fëmijës së parë. Ansi, djali...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X