Zen bën 4 muajsh, Tuna ndan fotot dhe dedikimin e ëmbël

0 0

Katër muaj më parë Tuna u bë nënë për herë të dytë, duke na befasuar të gjithëve me fotot e lindjes. Përgjatë gjithë shtatzanisë, artistja kishte vendosur të mos e ndante këtë lajm me publikun.

“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”, shkroi Tuna në postimin e saj të katër muajve më parë.

Ditën e djeshme, vogëlushi Zen bëri katër muaj që ka ardhur në jetë dhe Tuna ka ndarë momente nga kjo ditë me ndjekësit në Instagram.

“Faqe topolaku është 4 muajsh dhe nuk i rezistoj dot”, – ka qenë shkrimi me të cilin ajo shoqëroi fotot.

Duket se mëmësia e ka bërë mjaft të ndjeshme Tunën, pasi së fundmi ajo është angazhuar për kauza humanitare në ndihmë të fëmijëve në Siri. Pas kthimit nga kjo ekpseriencë, Tuna tha se ndihet e transformuar dhe do bëjë gjithçka që ka në dorë, që kjo botë të jetë një vend më i mirë për Tianin dhe Zenin.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Bekuar qoftë çdo buzëqeshje dhe...

Në ditën më të bukur të sajën, ditëlindjen e të birit, gazetarja Fatma Haxhialiu i ka bërë atij një urim të ndjerë që mban brenda një filozofi të tërë jete....

Mozzik ka dy fjalë zemre...

Dita e sotme është mjaft e rëndësishme për artistin nga Kosova Mozzik, pasi nëna e tij ka ditëlindjen. Edhe pse rrallëherë i ndan ndjesitë për të ëmën në rrjetet sociale,...

Prekëse fjalët e vajzës së...

Natalia Bryant, një nga vajzat e basketbollistit të ndjerë Kobe Bryant, ka folur së fundmi përmes një videoje për të atin dhe ndikimin e madh që ai ende ka te...

Klea Huta ka një përgjigje...

Në një intervistë virtuale të zhvilluar së fundmi nga bukuroshja Klea Huta, pyetjet mbizotëruese kanë qenë për jetën e saj private e kryesisht për mëmësinë me vogëlushin Krid. Dikush nga...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X