Xhensila Myrtezaj në formë të shkëlqyer fizike pas lindjes/ FOTO

0 0

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është bërë nënë prej pak muajsh. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Ajkën.

Edhe pse nuk ka kaluAr shumë kohë nga ky moment, Xhensila po ndjek një disiplinë që duket se i ka dhënë shumë rezultat.

Ajo është shfaqur në formë të shkëlyer fizike, në një video që pa psotuar në Instagram duke u stërvitur. Me një bluzë të shkurtër, që i tregon barkun, Xhensilës i vërehen dukshëm muskujt e barkut, duke na befasuar po të marrim parasysh kohën e shkurtër që ka kaluar nga ardhja në jetë e të bijës.

xhensila1


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X