Xhensila Myrtezaj flet për herë të parë për të atin/ VIDEO

0 0

Edhe pse është ndër këngëtaret më të preferuara të publikut, për jetën e Xhensila Myrtezajt gjithmonë kemi ditur fare pak, pasi ajo e ruan me fanatizëm këtë pjesë.

Pak herë kemi para foto të sajat me të ëmën ose motrën, ndërsa foton e të atit e ka publikuar vetëm njëherë. Bëhet fjalë për periudhën kur Xhensila ka qenë në barkun e mamit.

Mirëpo, në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” , këngëtarja ka folur për herë të parë për babain.

Njëri prej fëmijëve e ka pyetur se çfarë roli ka patur nëna në jetën e Xhensilës, duke qenë se ajo është rritur pa të atin, për shkak të divorcit shumë të hershëm të prindërve të saj.

Këngëtarja rrëfeu se ajo ka qenë edhe nënë, edhe baba për të, duke shtuar se  rëndësi ka që secili prej tyre të jetë i lumtur.

“Mami ka qenë gjithnjë pjesë e jetës sime dhe ka qenë për mua edhe nënë, edhe baba. Gjithsesi për mua rëndësi ka që ata të jenë të lumtur. Padyshim edhe babain e dua shumë.”

VIDEO

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X