Xhensila dhe Besi urojnë Ajkën me fjalë zemre/ FOTO

0 0

1 Qershori, festa e fëmijëve është padyshim një ditë shumë e rëndësishme dhe e mbushur me emocion edhe për prindërit. Çifti i njohur Besi dhe Xhensila, të dy kanë uruar vogëlushen e tyre Ajkën në ditën e saj dhe të gjithë fëmijëve.

Xhensila ka zgjedhur një foto ku janë të tre, buzë detit dhe e ka uruar të bijën me këto fjalë: “Na i qeshe sytë! Gëzuar festën të gjithë ëngjëjve që na ngrohin zemrën!”

Sigurisht, këtë ditë nuk mund të mungonte as urimi i Besit, i cili ka publikuar një foto të Ajkës në një lëndinë me lule teksa ledhaton një qengj.

“Faleminderit Zot për bekimet që na ke dhënë! Urime 1 Qershorin o Ajka e jetës!”- shpreh urimet dhe njëkohësisht falënderimet aktori i humorit.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Mesazhi  i Fernandos për Çiljetën,...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe i biri i saj Fernando janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Duke qenë se të atin e ka larg, Ferndando është mësuar që pjesën më të...

Jona Kalemaj ka dy fjalë...

Nëna është dashuria e parë e çdo njeriu dhe mbetet më e madhja dhe e pazëvendësueshmja gjithë jetën. Këtë e ka shprehur edhe Jona Kalemaj përmes disa fjalëve të dala...

“Shpirti plot”, Jonida Vokshi ndan...

Muajin e kaluar, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë për herë të parë prindër të një vajze, që e pagëzuan me emrin Emi. Ata kanë publikuar shpesh herë momentet...

“Ma thave shpirtin”, Rudina Dembacaj...

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj po përjeton sot një nga ditët më të vështira e të dhimbshme të jetës. Pas një beteje të gjatë në spital, i ati i saj...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X