Vogëlushi i Bietës dhe Albanit mbush sot dy vjeç

0 0

Moderatorja e ëmbël Bieta Sulo që jemi mësuar ta shohim çdo pasdite në ekran, feston sot ditëlindjen e dytë të djalit të saj Kroit. Përmes postimeve në Instagram ku të afërmit e urojnë për ditëlindjen e djalit, kemi mësuar kështu se Kroi tashmë u bë 2 vjeç.

Vetëm një ditë më parë, në festën e nënës, Bieta ka postuar disa prej fotove të para të Kroit, ku shpjegon se një ditë para ardhjes në jetë të tij, nuk e dinte për datën e kësaj feste.

“Ora: 19.01… 2 vjet më parë si sot, Kroi ishte ende tek barku im dhe nuk e dija të them të drejtën, datën 12 Maj (këtë vit, që ta saktësoj ose të dielën e dytë të Majit), si ditën e nënave. Vetem 24 orë më pas, do të njihja ndjesinë, që thuajse prej 2 vjetësh ka mbushur zemrat tona. Ndaj, në këtë vigjilje të ditëlindjes së dytë, po publikoj këto foto të Kroi Art vetem disa ditësh, që më bëjnë mua sot të kuptoj të gjitha nënat e botës”,- ka shkruar Bieta në fotot e postuara në Instagram.

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X