Videoja gazmore pasi 3 voglëushë kanë rruajtur flokët me makinën elektrike/VIDEO

0 0

 

Tetë minuta. Kaq i mjaftoi tre fëmijëve të Stephanie Plucknette për të marrë një makinë rroje elektirke e për të rruajur kokat e njëri-tjetrit ndërkohë që ajo nuk ishte e pranishme.

Nëna ka ndarë në një video reagimin e saj, një përzierje lotësh dhe të qeshurash, një video shumë gazmore që tani po bëhet virale në rrjet.

Plucknette kishte lënë makinën e rojes jashtë, pasi pak më aprë atë ditë, ksihin prerë simet e qenushit të tyre. Por kur hyri në kuzhinë pas një dushi, ajo ishte e tronditur nga çfarë pa.

Ajo u thotë fëmijëve të mos shqeëtësohen, pasi bëhet fjalë thjesht për flokët, të cilët rriten përsëri, e megjithatë vetë fillon të qajë pasi u prek nga fakti që fëmija  i saj më i madh vetëm pesë vjeç, kishte arritur të merrte makinën  e të bënte një gjë të tillë.

Eloise dukej se ishte më e shqetësuar për veprimin e vëllait të saj. Kur Plucknette e pyeti vajzën e saj nëse i pëlqente prerja e re e flokëve, ajo tha jo dhe shtoi: “Unë dukem si një djalë”.

Trevjeçarja vazhdoi të pyesë Plucknette, “Mami, a mund të më vësh më shumë flokë në kokë?” Nëna e saj bëri maksimumin për t’u treguar fëmijëve të saj se janë shumë të bukur gjithsesi dhe se do të bëhen me flokë sërish.

Videoja ka marrë mbi 8.5 milion shikime deri më tani.

https://www.youtube.com/watch?v=_1YZddo-h6s

Lexo edhe: Si ta mesoj femijen te mos haje floket?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Emra mysliman per bebe

Tradicionalisht në komunitetin mysliman, foshnjave u vihet një emër në ditën e shtatë pas lindjes. Kuptimi i emrit është shumë i rëndësishëm. Myslimanët favorizojnë emrat që janë të virtytshëm dhe...

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën...

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri në një vit e më tej, nëse është e mundur. Në...

Rritje e numrit të lindjeve...

Tashmë është demonstruar gjerësisht: pandemia Covid-19 ka pasur një sërë pasojash negative indirekte, përveç atyre më të njohura dhe të lidhura ngushtë me infeksionin. Midis tyre, ka gjithashtu një rritje...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X