Video/ London i bie pianos dhe këndon, ja mëngjesi i ëmbël i mami Sarës

0 0

Prej pak javësh trashëgimtarja e dytë e Top Medias Sara Hoxha është bërë nënë për herë të dytë.

Djali i saj Roman erdhi në jetë, gati tre vjet pas djalit të madh London.

Sara e ka pranuar shpeshherë se mëmësia është tepër e lodhshme dhe sakrifikuese por shumë e bukur.

Sot ajo na ka treguar pikërisht këtë të fundit pasi ka shpërndarë momente nga mëngjesi i ëmbël me London.

Vogëlushi edhe pse nuk i ka mbushur akoma tre vjeç, duket se ka një dashuri shumë të madhe për këngën dhe pianon.

London shfaqet i ulur në pianon e tij të bardhë, ndërsa luan dhe këndon këngën ” La la la”, të Naughty Boy dhe Sam Smith.

I përqëndruar dhe me gishtat e tij të vegjël të vendosur mbi piano, London duket si një shoëman i vërtetë, ndërsa mami Sara e filmon nga pas.

Në sy bie dhoma e vogëlushit me një kënd librash dhe lodrat sigurisht që nuk mungojnë. Një kornizë me një foto të ekos së London kur ka qenë ende në barkun e mamit qëndron mbi piano.

Epo nuk mund të kishte moment më të ëmbël se kaq për të nisur ditën 🙂

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X