X

Kryesore

Video/ Ledia Tahiraj: Përse vendosa të ndjek instiktin e nënës

Eshtë një histori frymëzimi për këdo që e ka dëgjuar. Perla kur ishte ende në barkun e nënës kur u diagnostifikua me omfalocelë, hernie e organeve të brendshme, çka bëri që mjekët të rekomandonin abortin.

Një nënë kurajoze dhe e guximshme sic është Ledia Tahiraj vendosi te conte shtatzanine deri ne fund e të sillte Perlën e saj në jetë.
E ftuar në emisioin e “Rudinës” në TV KLAN ajo tregon gjithë kalvarin që kaloi nga fillimi i shtazanisë dhe deri në lindjen e vajzës.

Një mesazh nga Ledia:  

“Ju falenderoj për urimet e panumërta dhe të përzemërta që më keni derguar gjatë këtyre ditëve! Unë shpresova dhe luftova, këtë shpresoj të bëni edhe ju!  
Perla ishte shkëndija e krijimit të pernenat.al ndersa sot pernenat.al është e jona, është e juaja”.

Faleminderit që jeni pjesë e jona! 

 

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: familja
Diabeti gjatë shtatzënisë: të gjitha rreziqet për nënën dhe femijën
Diabeti gjate shtatzanise: te gjitha rreziqet per nenen dhe femijen

Shtatzania është një periudhë delikate për çdo nënë. Kontrollohet duhet te bëhen në mënyrë të vazhdueshme tek mjeku, që të...

Close