Vetëm pak ditëshe, Ledri dhe sara i hapin Instagram vajzës

0 0

Pak ditë më parë, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, mirëpritën në jetë vajzën e tyre të parë, të cilës i vunë emrin e veçantë, Poem Blu.

Familja e tyre, tashmë me anëtaren e saj më të re, po komentohet shumë në media e rrjete sociale.

Dje, çifti ndau foton e parë shumë të ëmbël si një familje, mirëpo Ledri nuk është mjaftuar me kaq.

Ai ka publikuar në Instagram edhe një foto me të voglën, të cilën e ka shëtitur sot me karrocë.

Madje, ajo që ra në sy tek ndjekësit është fakti që Ledri dhe Sara i kanë hapur bebushes një llogari në Instagram, e cila është private dhe ndjek vetëm dy prindërit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X