“Vetëm gjysmën e festës arrita të qetësohesha”, Bora flet për ditën e rëndësishme të Arborit

0 0

Kjo ka qenë një ditë tepër e veçantë për mdoeratoren Bora Zemani, aq sa mund ta quajë si më të bukurën e jetës. Djali i saj Arbori ka pasur sot festën e abetares dhe mes shumë emocionesh, Bora ka shkruar disa rreshta mjaft prekës, që tregojnë se si kalon koha e sa lumturi i fal i biri.

“Sa shpejt u rrite o Arbor! Për çdo gjë të re tënden mendoj “kjo është dita më e bukur e jetës”. Edhe sot e mendova…të paktën për gjysmën e festës që arrita të qetësohesha se në fillim çdo gjë ishte turbull nga lotët dhe emocionet e bukura. Sa krenarë jemi për ty Arbor!
I vogli im, i madh sa bota, të dua pafund!
Mezi pres ditët e tjera më të bukura të jetës që m’i dhuron vetëm ti!”

Në foto shihet edhe i ati i Arborit, DJ Vin Veli. Të dy kanë pohuar nëpër intervista se në momentet e rëndësishme të Arborit dhe sa herë që ai dëshiron, Bora dhe Vini bëhen bashkë, dhe këto ditë si e sotmja e vërtetojnë më së miri.

Ky është një shembull që duhet ta ndjeki çdo prind në raport me fëmijën, pavarësisht se si shkon marrëdhënia në çift.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X