loading

“Vetëm bukë, djathë e domate”, Fatma tregon vështirësitë e shtatzënisë

0 0

Vetëm pak ditë më parë prezantuesja e njohur Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani zbuluan se bebi që presin do të lindë djalë.

Vogëlushi do të jetë fëmija i parë i çiftit dhe pritet të vijë në jetë në muajin shkurt.

Tani që është në tremujorin e dytë Fatma duket se po shijon periudhën më të bukur të shtatzënisë, por nuk ka qenë gjithmonë kështu.

Pasditen e djeshme ajo ka dhënë një intervistë për emisionin “Lart e Poshtë”, ku ka treguar se nuk ka qenë edhe aq e lehtë për të kjo shtatzëni.

Bukuroshja tha se në fillim i është dashur të ushqehet vetëm me bukë, djathë dhe domate, pasi ushqimet e tjera nuk ia pranonte stomaku.

Megjithatë kjo periudhë ka kaluar dhe tani Fatma dhe Alfio po mendojnë për emrin e vogëlushit.

Ajo u shpreh se ende nuk e kanë vendosur, pasi Alfio kërkon një emër italian ndërsa Fatma emër shqiptar.

Ndër të tjera, moderatorja foli edhe për planet e martesës.

Ajo tregoi se sigurisht që do të kemi një dasmë, e cila mund të mbahet pasi djali të bëhet 1 vjeç.

“Besoj që do të bëjmë një dasmë kur të rritet djali, mendoj kur të bëjë 1 vjeç apo kur të rritet dhe pak. Unë mendoja se Alfio bënte shaka kur më thoshte që ne do të martohemi dhe do na i sjellë djali ose vajza unazat. Unë thosha ça budallalliqesh po thotë, po do ti që kështu shkoi kjo punë”, ka thënë Fatma.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Vetëm 7 vjeçe, vajza e...

Është vetëm shtatë vjeçe, por vajza e këngëtares Beyone ka fituar një çmim shumë të rëndëisshëm për kontributin që ka dhënë në këngën "Brown Skin Girl". Vokali i Blue Ivy...

Ylli Baka një dedikim për...

Këngëtari  shumë i dashur për publikun ka pak ditë që ka publikuar këngën e tij të fundit, me titull "Mirmëngjes nëna ime", e cila është dedikim për nënën e tij...

E ndarë nga bashkëshorti, por...

Shumë ndryshime kanë ndodhur së fundmi në jetën personale të këngëtares Eneda Tarifa, por ajo thotë se ndihet shumë e qetë. Ndërsa përsa i përket vajzës së saj Arias, ajo...

Xhensila Myrtezaj: Ajka më ka...

Prej më shumë se një viti, jeta e këngëtares Xhensila Myrtezaj ka ndryshuar tërësisht, pasi ajo ka marrë titullin më të bukur: nënë. Në një intervistë të fundit, ajo tregon...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X