Vetëm 9 vjeçe, vajza e Beyonces fiton çmimin “Grammy”

0 0

Beyonce dhe vajza e saj vetëm 9-vjeçare kanë fituar një çmim “Grammy” për videon “Brown Skin Girl”, e cila përcjell mesazhin e fortë për vajzat me ngjyrë

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “ABC”, Beyonce tregoi dashurinë dhe pasionin që kërkon të përcjellë videoja “Brown Skin Girl”.

“Emocionohem kur dëgjoj baballarë që i këndojnë vajzave të tyre “Brown Skin Girl”. E lumtur që vajza ime ndihet me vetëbesim për flokët e saj të stilit afrikan dhe krenare për lëkurën e saj me ngjyrë. Kjo është arsyeja pse bëj muzikë”, është shprehur ajo.

Më herët, vajza e Beyonce ka fituar çmim në “BET Awards” për të njëjtën këngë.

Sigurisht që Blue Ivy ka një kontribut të madh në këngën e njohur të vitit 2019, të cilën e hap këngën me vargjet e para.

Këngëtarja dhe bashkëshorti  i saj Jay-Z tashmë kanë filluar ta shfaqin pasionin e së bijës për muzikën, madje Blue Ivy ka kontribuar gjithashtu në albumin e babait të saj.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X