Vendos të jetë nënë beqare, këngëtarja adopton një fëmijë

0 0

Pothuajse në çdo dalje publike, këngëtarja e talentuar Sia preferon të mos e tregojë portretin e saj, duke “u fshehur” pas parukeve që ia mbulojnë fytyrën, por së fundmi ajo ka befasuar gjtihë fansat dhe ndjekësit, duke dhënë disa detaje nga jeta e saj personale e familjare.

Gjatë një interviste të fundit për “GQ”, këngëtarja zbuloi se kishte birësuar një fëmijë, konrketisht një djalë.

44-vjeçarja nuk dha asnjë informacion të mëtejshëm mbi djalin që ka adoptuar.

Kujtojmë se Sia për momentin nuk është në një martesë e kjo na lë të mendojmë se ka zgjedhur të jetë nënë beqare, të paktën nga aq informacion sa dimë për jetën e saj.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X