Vdes fëmija 4-vjeçar, bie në kontakt me korentin në park

0 0

Një 4 vjeçar nga komuniteti rom ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me korentin, teksa ishte duke luajtur në lulishten e pedonales së re në qytetin e Beratit.

Por fatkeqësisht në lojë e sipër ai ka prekur një nga spotet e ndriçimit që i ka shkaktuar humbjen e jetës.

Familjarët e kanë çuar me urgjencë në spital pasi ka qenë ende me shenja jete, por fëmija ka vdekur kur mjekët po i vendosnin oksigjenin.

Për ngjarjen ka nisur një hetim se si ra në kontakt me energjinë fëmija.

Sipas denoncimeve në rrjet nga disa qytetarë, mjedisi ku ka rënë në kontakt fëmija me energjinë ishte krujuar me qëllim realizimin e fotove për festat e fundvitit dhe prej asaj kohe është lënë i tillë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Shenja tipike e Covid-19 tek...

Një studim i ri italian konfirmon një hipotezë që ka qarkulluar që në fazat e hershme të pandemisë Covid-19: fëmijët sëmuren më pak dhe më rrallë. Kur ata kanë simptoma,...

Kujdes kur bëni dhuratë parfume,...

Sa herë bëni dhuratë një parfum, krem trupi apo diçka të ngjashme, kini kujdes sepse në parfume, të përdorur për të bërë shumë trajtime kozmetike më të këndshme, mhnd të...

Fëmijëve u rritet imuniteti nëse...

Në dimër është ftohtë dhe tundimi për të qëndruar në shtëpi dhe për t'i lënë fëmijët të luajnë në ambient të ngrohtë brenda, bëhet më i fortë. Ekziston gjithashtu frika...

Kërcitja e dhëmbëve tek fëmijët...

Prindërit, pak të shqetësuar, vërejnë se fëmija, gjatë gjumit, prodhon zhurma të çuditshme me dhëmbët e tij, të ngjashme me kërcitjen dhe fërkimin. Në realitet, nuk është një manifestim që...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X