Vajza fillon klasën e parë, Eneda Tarifa përcjell mesazhin e rëndësishëm/ FOTO

0 0

Fëmijët e shumë prej personazheve të njohur shqiptarë kanë filluar sot vitin shkollor dhe një pjesë prej tyre janë ulur për herë të parë në bankat e shkollës, duke hedhur hapin e parë drejt dijes së pafundme.

Kështu ka ndodhur edhe me vajzën e këngëtares Eneda Tarifa, e cila si shumë nëna këtë ditë nuk i ka rezistuar tundimit të postojë një foto nga ky moment kaq i rëndësishëm që shenjon jetën e një fëmije.

Të veshura të dyja me ngjyrën blu e me një rreth në kokë, nënë e bijë duken shumë të lumtura. Me anë të kësaj fotoje, Eneda përcjell edhe një mesazh shumë të rëndësishëm që vlen jo vetëm për fëmijët, por për këdo.

“E vogla jonë zyrtarisht në klasë të parë ☺️! Siç i them gjithmonë, nuk ka gjëra të vështira në jetë kur bëhen me dashuri dhe durim. Suksese bijëza ime e mirë. Jam e bindur që dituria do të të pëlqejë pafund”.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X