Vajza e Eliona Pitarkës u bë një muajshe, dedikimi i aktores

0 0

Aktorja e humorit Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë përpara një muaji.Në 22 mars jeta e saj ndryshoi rrënjësisht pasi mirëpriti të bijën, të cilës i vuri emrin Gala.

Me këtë rast, në këtë ditë kaq të rëndësishme, Eliona i ka bërë një dedikim mjaft emocionues vogëlushes.

“1 muaj me ty! Muaji më i bukur dhe i lumtur i jetës sime! Nuk e di sa bosh paska qenë jeta ime përpara se të vije ti Gala ime!”, ka shkruar Eliona.

Herë pas here, që nga shtatzania, e tani me të bijën në jetën e saj, ajo ka qenë e hapur me publikun duke ndarë detaje nga jeta e tyre.

Ajo ka treguar se lindja ka qenë natyrale pa epidural, duke dëgjuar këshillat e nënës dhe mjekes që e ka ndjekur.

Ajo u rikthye në formë shumë të mirë fizike, vetëm një muaj pas lindjes.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X