Uron vajzën për ditëlindje, Erisa Xhixho: Jemi të bekuar nga Zoti/ FOTO

0 0

Vajza e politikanes Erisa Xhixho ka mbushur sot një vjeçe dhe ajo i ka bërë një urim shumët ë bukur me fjalë të ndjera në ktë ditë të rëndëishme për familjen e tyre.

“Princesha jonë Nikol mbushi 1 vjec dhe mami Erisa, babi Enea, vëllai Henri i urojmë Gëzuar ditëlindjen . Jemi të bekuar nga Zoti pasi me 2 ëngjëj kemi gjithë botën në krahët tonë.
12 muaj me ty Nikol ishin plot të qeshura por dhe netë pa gjumë, lodhje, vëllai të lëshoi krevatin dhe të la me mamin ndërkohë ai si i madh iku te dhoma tjetër me babin. Nuk ishte e lehtë të menaxhojë dy fëmijë të vegjël po mami dhe babi bënë maksimumin që Henri të kishte të njëjtën përkujdesje si përpara dhe mos bëhej xheloz për ty Princeshë ( edhe pse hera herës ishte e vështirë ) .
Tani që ju shoh të rriteni bashkë dhe se si kur Henri vjen nga çerdhja pyet Ku është Nikol? dhe ti Nikol që të shkëlqejnë sytë, përplas krahët e këmbët dhe kudo që të jesh vrapon ta kapësh nga bluza ose nga flokët vëllain mbushëm me dashuri dhe kuptojë që sa më shumë kalon koha aq me shumë do lidheni me njëri tjetrin, se fazat e jetës do i kaloni bashkë . Gëzuar jeta ime Nikol edhe 100 vite plot dashuri, shëndet dhe gëzime . Mami Erisa, babi Enea dhe vëllai Henri të duan shumeë ❤”.

View this post on Instagram

Princesha jone Nikol mbushi 1-vjec dhe mami Erisa ,babi Enea, vellai 👶Henri i urojme Gezuar ditelindjen😇🎉. Jemi te bekuar nga zoti🙏 pasi me 2 engjej kemi gjithe boten ne krahet tone. 12 muaj me ty Nikol ishin plot te qeshura por dhe nete pa gjum,lodhje, vellai te leshoj krevatin dhe te la me mamin nderkohe ai si i madh iku te dhoma tjeter me babin. Nuk ishte e lehte te menaxhoje dy femije te vegjel po mami dhe babi bene maksimumin qe Henri te kishte te njejten perkujdesje si perpara dhe mos behej xheloz per ty Princesh ( edhe pse hera heres ishte e veshtire😂) . Tani qe ju shoh te rriteni bashke dhe se si kur Henri vjen nga çerdhja pyet Ku eshte Nikol?😇 dhe ti Nikol qe te shkelqejne syte,perplas krahet e kembet dhe kudo qe te jesh vrapon ta kapesh nga bluza ose nga floket vellain😂 mbushem me dashuri dhe kuptoj qe sa me shume kalon koha aq me shume do lidheni me njeri tjetrin ,se fazat e jetes do i kaloni bashke😍. Gezuar jeta ime Nikol edhe 100 vite plot dashuri ,shendet dhe gezime 🎂. Mami Erisa , babi Enea dhe vellai Henri te duan shume😍❤. Foto @bnw.portraits.al 👏 @british_school_tirana 😍

A post shared by Erisa Xhixho (@erisaxhixho) on

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X