Urimi i Rozanës për njeriun e shtrenjtë, i cakton edhe një “detyrë”/ FOTO

0 0

Një teze mund të konsiderohet personi më i afërt dhe më i ngjashëm me nënën dhe Rozana Radi është shembulli perfekt që  e vërteton këtë. Ajo përherë na ka treguar se ka një lidhje të ngushtë me dy fëmijët e motrës së saj më të madhe, Andetës.

Sot është një ditë shumë e rëndësishme për familjen e tyre, sepse djali i madh i Andetës, nipi i Rozanës feston ditëlindjen. Rozana, si një mjeshtre e fjalës, i ka bërë atij urimin më special në këtë ditë të shënuar.

“Ti je gëzimi i parë i familjes tonë! Vazhdon të jesh gëzim çdo ditë të jetës. Na ka bekuar Zoti me një djalë si ti dhe s’mund të kërkonim më mirë. Tani e ke për dytyrë të jesh i lumtur deri në 100 vitet e tua! Të do motra më shumë se veten @egi.sula“- shkruan ajo, në foton ku kanë dalë bashkë teze e nip.

Posted in ViPPër të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X