Tuna Sejdi bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë Zeni

0 0

Një lajm i befasishëm dhe aspak i pritur, por shumë i bukur ka ardhur nga këngëtarja Tuna Sejdi. Ditën e djeshme ajo publikoi një foto nga salla e lindjes, duke zbuluar kështu se ëzhtë bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, për të cilin ka zgjedhur emrin Zen.

Disa muaj më parë, kur ajo u rikthye për të performuar në skenë, u vu re barku i saj i rrumbullakosur dhe pati dyshime nga ndjekesit për një shtatzani të mundshme. Asokohe, Tuna nuk e konfirmoi as nuk e mohoi lajmin, duke bërë një postim që nënkuptonte se duhet të prisnim ç’do të ndodhte, gjë që i bëri konfuzë ndjekësit e saj.

“Luta Zotin të më sjellë në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”, shkroi  Sejdiu krahas postimit.

Një tjetër kuriozitet i fansave lidhet edhe me atësinë e vogëlushit për shkak të thashethemeve se Tuna dhe Patrisi janë ndarë, por Patrisi ka publikuar gjithashtu foton e ardhjes në jetë të Zenit duke shkruar “Mirë se erdhe në jetë Zen”.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X