“Triumfi rritej brenda meje”, Olta Boka ndan sekretin e bukur/ VIDEO

0 0

Olta Boka përgjatë këtyre muajve ka shijuar në fshehtësi pritjen e ëmbël dhe tashmë që pritjes po i vjen fundi, ajo vendosi ta ndajë këtë lajm me gjithë dashamirësit e saj.

Por, gjatë kohës që Olta ka performuar në festivalin e fundvitit, ajo ka qenë shtatzanë dhe këtë e ka zbuluar vetë, duke treguar se për herë të parë ka ndjerë se nuk është vetëm në skenë dhe se kjo ishte ndjesia më e bukur!

“Botë për 2

Në dhjetorin që lamë pas, unë për herë të parë në jetën time, nuk ndihesha vetëm në skenë. Asnjë se dinte asokohe, por të dija që këndoja në skenë me dhuratën më të bukur që mund të më dërgonte Zoti, më mbushi me emocionin më të madh që mund të kisha përjetuar ndonjëherë. Nuk luftoja për kupë sepse tashmë triumfi rritej brenda meje! ”- ka shkruar këngëtarja.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X