loading

“Ti je familje”, dedikimi emocionues i Arborit për mami Borën/ VIDEO

0 0

Arbori është  padyshim dashuria më e madhe e moderatores Bora Zemani dhe vogëlushi ka filluar t’ja shprehë shumë bukur dashurinë së ëmës.

Në një video të publikuar nga vetë Bora, nënë e bir bëjnë një bisedë shumë të këndshme me njëri-tjetrin.

Bora i kërkon djalit t’i thojë diçka të bukur dhe ai ia kthen “Ti je bukuroshe”.

Pasi mami këmbëngul për diçka tjetër, Arbori i bën një dedikim shumë emocionues. “Ti je familje”, – i thotë ai Borës e cila shumë e prekur dhe emocionuar e mbulon të birin me puthje.

 

 

Posted in Uncategorized

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Ja pse data juaj e...

Mjekët e llogaritin datën e lindjes duke ditur ciklin tuaj të fundit menstrual. Zyrtarisht, ata llogaritin 40 javët e shtatzënisë nga perioda e fundit. Regjistrimet tuaja për vazhdimin e shtatzanisë...

7 arsyet pse marrëdhëniet më...

Ideja për t'u martuar na bën pak të emocionuar dhe sjell një buzëqeshje në fytyrën tonë. Të jetosh së bashku me dikë që e do përgjithmonë duket e përsosur, por...

Të përzierat në shtatëzani: përdorni...

Përveç ilaçeve, për format e buta të ndjesisë për të vjellë mund të përdorni xhinxherin ose akupresurën duke përdorur byzylykë specifikë. Pse xhinxher? Karakteristikat anti përzierje të xhinxherit, një bimë...

Artikull i Sponsorizuar/ NIFTY| Kontrollet...

3-8 javë: Kjo është periudha kur kryesisht gratë e kanë bërë testin e shtatzënisë që ka treguar plusin magjik apo dy vijat. Është çasti i duhur që t'i telefononi gjinekologut...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X