X

Kryesore

“Ti je familje”, dedikimi emocionues i Arborit për mami Borën/ VIDEO

Arbori është  padyshim dashuria më e madhe e moderatores Bora Zemani dhe vogëlushi ka filluar t’ja shprehë shumë bukur dashurinë së ëmës.

Në një video të publikuar nga vetë Bora, nënë e bir bëjnë një bisedë shumë të këndshme me njëri-tjetrin.

Bora i kërkon djalit t’i thojë diçka të bukur dhe ai ia kthen “Ti je bukuroshe”.

Pasi mami këmbëngul për diçka tjetër, Arbori i bën një dedikim shumë emocionues. “Ti je familje”, – i thotë ai Borës e cila shumë e prekur dhe emocionuar e mbulon të birin me puthje.

 

 

Comments

comments

Me shume ne: slider, ViP
femijet duke luajtur ne komunitet
Unë mendoj se e dhashë ndihmën time, po ju si do të kishit vepruar?

Lojërat e dikurshme poshtë pallatit apo në lagje me bashkëmoshatarët, vitet e fundit i kanë zëvendësuar lojërat elektronike dhe fëmijët...

Close