“Thashë po përgjithmonë”, Olta Gixhari ndan pozën e bukur me të birin

0 0

Aktorja e dashur për publikun Olta Gixhari ka pak ditë që është bërë nënë për ehrë të parë dhe duket se po shijon ditët më të bukura të jetës.

Më 22 gusht erdhi në jetë vogëlushi të cilin e quajti me emrin Amar.

Edhe pse ende nuk na ka treguar portretin e tij, aktorja Olta Gixhari ndan herë pas here në Instagram momente shumë të bukura me të birin.

I tillë ishte dhe i sotmi, ku Olta ka postuar një foto shumë të dashur e të lezetshme.

“…dhe thashë PO përgjithmonë”- shkruan Olta. Në foto duket që ka vendosur “unazën” nga vogëlushi, që në të vërtetë është çuçoja i tij.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Anna Gjebrea përfaqëson Shqipërinë në...

Anna Gjebrea vogëlushja e talentuar në muzikë e kërcim, vajza e kantautorit të njohur Ardit Gjebrea, është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH. Ajo do të përfaqësojë vendin...

Si u rikthye kaq shpejt...

Gjashtë muaj më parë, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero u bënë prindër për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen që i vunë emrin Nina. Çifti i showbizit...

Humbën fëmijën e tyre të...

Çifti shumë i njohur dhe i dashur modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë shumë shpej. Modelja pësoi...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X