“Të hënat më gjejnë kështu”, Kajan sapo tregoi se si ndihemi të gjithë sot

0 0

Vetëm pak javë më parë djali i kryetarit të Bashkisë së Tiranës dhe Ajola Xoxës, Kajan mbushi 1 vjeç.

Prindërit i organizuan një festë shumë të bukur nga e cila publikuan foto me vogëlushin e tyre.

Duket se Kajan është kthyer në qendrën e jetës së prindërve të tij dhe mami Ajola e tregon këtë gjithmonë përmes postimeve të saj.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto të vogëlushit, i cili shihet teksa rri “i lodhur” në prehrin e nënës së tij.

Ajola ka vendosur një mbishkrim ku ka dashur me humor të tregojë se si e hënë që është ndihemi të lodhur.

“Të hënat më gjejnë kështu”, shkruan ajo në përshkrimin e fotos.

A nuk jeni edhe ju si Kajan gjatë ditës së hënë?

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X