Stafi i emisionit zbulon gjininë e bebit që po pret Arbana Osmani/ VIDEO

0 0

Pak kohë më parë, në ditëlindjen e partnerit Eduart Grishaj, moderatorja Arbana Osmani dha lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të dytë. Ky lajm ka ngjallur shumë kuriozitet për gjininë e bebushit të saj dhe mesa duket kurioziteti është shuar mbrëmjen e djeshme në punatën e fundit të  programit “Dua të të bëj të lumtur”.

Stafi i emisionit i kishte bërë Arbanës një surprizë. Ata i kanë blerë rroba për bebushin dhe rrobat ishin të gjitha ngjyrë blu, pra rroba për djalë. Kjo na bën të kuptojmë se moderatorja po pret djalin e saj të dytë.

Ajo ka edhe një djalë më të rritur, të quajtur Jon.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Aulona Musta ka zgjedhur ta...

Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Aulona Musta ka qenë e ftuar në programin "Jashtë loje", në një rrëfim ndryshe, për të gjitha etapat e jetës së saj. Ndër të tjera ajo...

Zen bën 4 muajsh, Tuna...

Katër muaj më parë Tuna u bë nënë për herë të dytë, duke na befasuar të gjithëve me fotot e lindjes. Përgjatë gjithë shtatzanisë, artistja kishte vendosur të mos e...

“Bekuar qoftë çdo buzëqeshje dhe...

Në ditën më të bukur të sajën, ditëlindjen e të birit, gazetarja Fatma Haxhialiu i ka bërë atij një urim të ndjerë që mban brenda një filozofi të tërë jete....

Mozzik ka dy fjalë zemre...

Dita e sotme është mjaft e rëndësishme për artistin nga Kosova Mozzik, pasi nëna e tij ka ditëlindjen. Edhe pse rrallëherë i ndan ndjesitë për të ëmën në rrjetet sociale,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X