Soni Malaj: Arsyeja përse nuk keni parë asnjë foto të vajzës sime

0 0

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj prej shtatë vitesh është nëna e një vajze të mrekullueshme, por publiku ende nuk ka parë një imazh të saj. Lidhur me këtë, Soni është shprehur se dëshiron shumë që ta bëjë publik imazhin e së bijës, por ajo që e ndalon është frika nga komentet keqdashëse të njerëzve në rrjet.

Këngëtarja thotë se trishtohet kur shikon komentet negative për fëmijët e çifteve të tjerë të njohur dhe kjo gjë e step. Nga ana tjetër për të është shumë e rëndësishme që vajza të jetë e qetë kur është në ambiente publike, pa presionin e një fëmije që e njohin të gjithë për shkak të nënës së famshme.

Ndërsa, kur e komplimentojnë për bukurinë e së bijës, Soni ka një përgjigje të përhershme: Vetëm të më bëhet vajzë e mirë! Ajo thotë se fokusi për të bijën është edukata dhe shkollimi, megjithatë nuk e mohon se i bëhet shumë qejfi kur të tjerët i vënë në pah edhe bukurinë e vogëlushes.

Lexo edhe: 8 fotografite e femijes qe nuk duhet t’i postoni ne rrjetet sociale

Sorry, there are no polls available at the moment.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X