Sia e Amit dhe Ermalit filloi me “problemet” e vajzave/ VIDEO

0 0

Çifti i njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska herë pas here postojnë momente familjare dhe ata që marrin gjithmonë vëmëndjen e ndjekësve janë dy fëmijët Joeli dhe Sia.

Ndonëse vetëm 2 vjeç Sia ka nisur të ketë “problemet” e para të vajzave dhe këtë na e ka treguar vetë Ami përmes një videojë në Instagram.

Ajo ka publikuar në Instastory një video ku Sia luan me lodra, duke pretenduar se po lyen thonjtë.

“Sa mbaruam manikyrin”- ka shkruar Ami krah videos.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X