Si rrallëherë Alketa Vejsiu publikon video me të bijën

0 0

Në profolin e saj profesional, Alketa Vejsiu është nga perosnazhet më të njohur të botës së televizionit, ndërsa e kundërta ndodh me jetën e saj personale, familjare. Momentet kur ajo ndan copëza nga e përditshmja e saj me familjen janë shumë të rralla. Kjo, pasi Alketa ka zgjehdur ta mbajë familjen larg syrit të mëdiave.

Mirëpo postimi i fundit ishte një përjashtim.

Teksa po shijon disa ditë të mira pushimi me familjen në jug të vendit, ajo ka dnarë disa prej këyre momenteve në rrjete sociale. Në një video në Instagram, vihet një moderatorja me të bijën, duke i shprehur dashurinë njëra-tjetrës.

Nga video kuptohet se vajza e saj është rritur shumë, ndërsa moderatorja e shoqëron videon me këto fjalë:

“Mama Keta puthe vajzën tënde! Vajza më e bukur, e zgjuar dhe e mrekullueshme që mund të kisha!”

 

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X