Si ka zgjedhur babai të jetë në çdo moment me djalin

0 0

 

Kënga Baby Shark është kudo. Në televizorët tanë, në telefona, në lodra e kudo.

Edhe sportisti Elvis Andrus kohët e fundit përzgjodhi këngën Baby Shark si zile celulari, raportojnë të çuditur gazetarët sportivë.

“Kjo këngë më kujton djalin tim dhe më çon aty ku dëshiroj të jem si një atlet”, tha Andrus për një intervistë. “Do të mësoheni me të siç u mësova unë”.

Djali i Andus, Elvis Emilio, është pothuajse 2 vjeç dhe në thelb është fiks mosha kur pothuajse të gjithë fëmijët preferojnë këtë këngë.

Duket e mahnitshme që një baba zgjedh këtë mënyrë për të rikujtuar gjithmonë djalin e tij edhe kur nuk është me të.

Lexo edhe: Shfaqja e dashur per femijet Peppa Pig perdor gjuhe seksiste?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Emra mysliman per bebe

Tradicionalisht në komunitetin mysliman, foshnjave u vihet një emër në ditën e shtatë pas lindjes. Kuptimi i emrit është shumë i rëndësishëm. Myslimanët favorizojnë emrat që janë të virtytshëm dhe...

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën...

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri në një vit e më tej, nëse është e mundur. Në...

Rritje e numrit të lindjeve...

Tashmë është demonstruar gjerësisht: pandemia Covid-19 ka pasur një sërë pasojash negative indirekte, përveç atyre më të njohura dhe të lidhura ngushtë me infeksionin. Midis tyre, ka gjithashtu një rritje...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X