Si e shpreh nëna e Ledrit dashurinë për mbesën Poem Blu?

0 0

Ledri dhe Sara mirëpritën në jetën vajzën e tyre të parë muajin e kaluar dhe prej asaj dite të rëndësishme, u ka ndryshuar jeta përgjithmonë. Ata janë shpërngulur në Gjermani, ku edhe ka lindur vogëlushja.

Çifti i bukur nuk ka vonuar të ndajë publikisht edhe portretin e vajzës dhe të gjithë e kemi adhuruar, sapo e kemi parë.

Përveç Ledrit e Sarës, vajza e tyre Poem Blu i ka sjellë shumë gëzim gjithë familjes së madhe, e konkretisht Xheraldina, nëna e Ledrit është ajo që e shpreh më shumë lumturinë e të bërit gjyshe.

Komenti i saj në foton e fundit të Sarës dhe vajzës, është kaq i ëmbël e i bukur: “Shpirtat e bukur të Ninit”- shkruan Xheraldina, shoqëruar me emoji që shprehin vetëm dashuri.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X