Si e ka ndryshuar Noah jetën e Fatmës?

0 0

Prej më shumë se një viti, vogëlushi Noah ka zbukuruar e ndryshuar rrënjësisht jetët e prindërve të tij moderatores Fatma Methasani e shefit të kuzhinës Alfio Rrotani. Ditën e djeshme, Fatma ka treguar sesi Noah është kthyer në qendrën e shtëpisë dhe gjithçka tashmë është bërë në përshtatje me kërkesat dhe sjelljet e tij.

Fatma është detyruar të heqë çdo zbukurim në shtëpi, të gjitha lugët e kuzhinës i ka transferuar në makinë, nuk mban më bizhuteri etj. Fatma gjithashtu tregoi se janë në fazën që Noah po i thyen të gjitha palët e syzeve.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X