loading

Si duket Eliza Dushku ditët e fundit të shtatzanisë/ FOTO

0 0

Aktorja shqiptare Eliza Dushku, pak kohë më parë ndau me publikun lajmin e bukur se së shpejti do të bëhet nënë. Kjo është shtatzania e saj e parë dhe pritjes së ëmbël mesa duket po i vjen fundi.

Në ditët e fundit të shtatzanisë, Eliza ka posutar një foto ku tregon sesi duket barku i saj i rrumbullakosur.

Eliza dhe bashkëshorti i saj do të mirëpresin së shpejti një djalë.

 

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Doja lindje natyrale por s’ishte...

Shtatzënia e Almeda Abazit është komentuar gjatë nga mediat rozë. Ka pak muaj që ish-missi shqiptar është bërë nënë dhe këtë moment po e shijon shumë së bashku me bashkëshortin...

10 rregullat e prindërimit që...

Çdo ditë ajo ka njerëz që presin të shohin se çfarë bën dhe madje e nisin ditën duke menduar këtë. Sepse ajo jeton një jetë magjepsëse si biznesmene, si një...

Jozefina Topalli bëhet gjyshe për...

Ish-kryetarja e parlamentit në Shqipëri Jozefina Topalli është bërë gjyshe për herë të parë ditën e sotme. Vajza e saj Megi ka sjellë në jetë një bebe, gjinia e të...

“Je frika dhe ankthi im...

Vitet kalojnë shpejt dhe vajza e këngatarit Sabian është bërë tashmë një zonjushë e vërtetë. Ajo ka mbushur plot 19 vjeçe. Mes shumë postimesh nga festimet e 19- vjetorit, më...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X