“Si baba” kënga që shpalos emocionet e Ledrit për të bijën/ VIDEO

0 0

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë kthyer në dyshen më të preferuar të publikut që kur kanë bërë publike marrëdhënien e tyre të dashurisë e sidomos pas lajmit se Sara është në pritje të ëmbël.

Çifti i dashur është në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe kanë treguar se presin një vajzë.

Emocionet e kësaj pritjeje, Ledri i ka ndarë herë pas here me ndjekësit në intervista apo postime në rrjetet sociale. Por së fundmi ai ka përgatitur një dhuratë për të gjithë fansat, për vete e për Sarën, duke publikuar kështu një këngë dedikuar vogëlushes që do të vijë së shpejti në jetën e tyre.

Kënga titullohet “Si baba” dhe përshkruan ndjenjat që po përjeton Ledri duke pritur në bëhet baba, frikën ndaj këtij ndryshimi të madh, por mbi të gjitha padurimin për të njohur të bijën sa më shpejt, e cila edhe pse ende pa lindur i ka falur kaq shumë gëzim. Këtë ai e shpreh edhe në një varg të këngës, ku ndër të tjera thotë: “Se kam ditë që ma ndryshon jetën o dritë”.

Edhe ne mezi presim momentin kur Ledri e Sara të bëhen prindër, duke i uruar lindje sa më të lehtë mami Sarës.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X