Shtohen dita-ditës rastet e abuzimeve me të mitur, rrëfimi i 12-vjeçares

0 0

Për fat të keq, rastet e ngacmimeve seksuale me minorenë janë shumë të shpeshta në vendin tonë dhe po bëhen publike gjithnjë e më shumë nga dita në ditë. Mbrëmjen e djeshme ka dalë në dritë një tjetër rast nga televizioni Top Channel.

Një vajzë 12 vjeçe ka rrëfyet se një shtetas ka tentuar të abuzojë seksualisht me të miturën, duke shfrytëzuar faktin që e ëma e kishte lënë vetëm në një biznes privat në kryeqytet.

E mitura ka treguar se nuk e njihte personin në fjalë i cili ka pretenduar se ishte shok i babait të vajzës.

Ai i është afruar me pretendimin se do të blinte një pllakë varri ndërsa shprehej: “Sa qenke zgjatur, qenke bërë e bukur!”.

12-vjeçarja tregon sesi nën ndikimin e alkoolit, ai i ishte afruar dhe kishte tentuar ta puthte.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Si të ndihmojmë viktimat e...

Nëse dyshoni se të njohur ose të afërm tuaj janë viktimë e dhunës në familje, duhet t'i ndihmoni dhe t'u gjendeni. Kjo është një çështje delikate ndaj dhe mënyrë që...

Fëmijët në komunitet, sa të...

Vitet e fundit, gjithë sferat dhe aspektet e jetës sonë kanë ndryshuar me ritme të shpejta, e bashkë me to edhe koncepti i sigurisë së fëmijëve. Dikur fëmijët rriteshin në...

Vdes 13-vjeçari në Lushnjë, shkak...

Një ngjarje me fund tragjik ka ndodhur ditën e djeshme, për një familje në Lushnje, ku një 13-vjeçar humbi jetën duke u vetëvarur me një spango në qafë. Vogëlushi u...

Ngjarja makabre e vrasjes së...

Një ngjarje shumë e rëndë, makabre, ka ndodhur pasditen e djeshme në Fier, ku një 38-vjeçar ka rrëmbyer fëmijën e fqinjit, e ka vrarë dhe e ka groposur në shtëpinë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X