Shkon të bëjë eko, foshnja ngre dy gishtat nga brenda barkut

Një foshnjë ka habitur nënën dhe mjekun i cili po bënte ekografinë, kur bebi që nga barku ngriti dy gishta lart.
0 0

Nëna e tij tha në fakt që e priste që vajza e saj në bark të bënte ndonjë gjë të pazakontë.

Jemma Houston, 21 vjeç, nga Paisley, Renfrewshire, ka publikuar fotografinë e pazakontë të vajzës së saj të palindur pas një skanimi në një spital.

Nëna shtatzënë tha se vajza e saj më herët ishte kapur me kokë poshtë dhe këmbët e kryqëzyara më herët, por në vizitën e fundit ajo tregoi se imazhi në eko ishte paksa shokues megjithëse ajo nuk priste “asgjë më pak”.

Fotografia, e ngarkuar në Facebook ka marrë miliona reagime ndërsa tregon fëmijën e palindur duke i treguar dy gishta kamerës.

Në postim, Jemma shkroi: ‘Çdo eko që bëjmë nuk na lejon ta ekzaminojmë pasi diva jonë e vogël nuk po bashkëpunon. Do të kthehemi sërish të shtunën, por këtë herë na trego fytyrën të lutem. Nëna jote që të do shumë”.

Nuk është hera e parë që një bebe kapet duke bërë gjeste të tilla në bark, por është sigurisht një ndër më të veçantat.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i mirë/ Alvin Berisha...

Kur kanë kaluar disa javë pas bërjes publik të lajmit për Alvin Berishën, më në fund vogëlushi ia ka dalë të largohet nga kampi në Siri. Lajmi është bërë sot...

Vogëlushja që nuk di sa...

Çdokujt prej nesh mund t’i ketë rënë rasti të shohë fëmijë lypsarë dhe ndoshta edhe të ketë shkëmbyer një bisedë me ta. Në vendin ku jetojmë është shumë e zakontë...

Humbi jetën pas lindjes në...

Gerti Debrova, bashkëshorti i Rexhina Debrovës, 25-vjeçares që humbi jetën direkt pas lindjes së vajzës në Elbasan, akoma e ka të freskët dhimbjen. Kanë kaluar gjashtë muaj pa Rexhinën dhe...

Tragjedi në Pogradec/ Vajza 10-vjeçare...

Një histori që tregon edhe njëherë se nëna është një grusht vuajtjesh dhe simbol i gjallë i sakrificës, por kësaj here ajo nuk ia doli të shpëtonte fëmijën e saj....

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X