Shëtitjet e Jonida Vokshit tani janë bërë më të bukura/ FOTO

0 0

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prej pothuajse një muaji kanë njohur lumturinë më të madhe të jetës së tyre, atë të të bërit prind.

Ata vahzdimisht kanë ndarë me ndjekësit ndjesitë e bukura të përjetuara që nga lindja e vogëlushes Emi, duke u treguar të kujdesshëm që gjithmonë të ruajnë portretin e saj.

Së fundmi, Jonida ka treguar se e ka kaluar pasditen e djeshme duke shëtitur me vajzën.

“Shëtitja më e bukur në botë”, ka shkruar moderatorja në postimin e fundit ku ndodhet me karrocë në zonën e liqenit artificial të Tiranës.

View this post on Instagram

Shetitja me e bukur ne bote!

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X