Shëtitje me djalin, Olta Gixhari poston foton e parë pas lindjes

0 0

Nëntë ditë pas lindjes, aktorja Olta Gixhari ka publikuar foton e embël të shëtitjes me të birin Amar. Aja që bie në sy është fakti që aktorja duket në forma shumë të mira fizike edhe pse kanë kaluar shumë pak ditë nga ardhja në jetë e vogëlushit.

Me karrocën pranë vetes, Olta ka përshkuar me humor këtë periudhë si dhe ndjesitë e bukura që i ka falur i biri.

“Ja dhe mami ia doli të bëjë një foto pa shapka shtëpie. Amar është djali i vetëm në këtë botë që më ka bërë të qaj, të qesh, të vuaj, të lumturohem, të qëndroj pa gjumë, më bën të dridhem, më jep forcë të mendoj ndryshe për të ardhmen… sa më është bërë xheloz edhe burri. Jam njeriu më i lumtur në botë me ju të dy pranë”, – shkruan ajo.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X